0
KATEGORİ

FİYAT

Kullanici hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
TOPLAM : TL
Sepetiniz Boş Hemen Alışverişe Başlayın

Hakkımızda

BEBE DÜNYAM

2021 yılında kurulan Bebe Dünyam 0-16 yaş çocuk, bebek ve araç gereçleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Doğru ürün ve fiyat politikasıyla ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.  Bebe Dünyam, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 16 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, yüksek hizmet standartları, uygun fiyatlar ve satış sonrası desteğiyle 7/24 sağlayan bir internet sitesidir.
Bebe Dünyam  hızla büyüyerek hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmeye devam etmektedir. 

MİSYON & VİZYONUMUZ

Marka taahhüdümüz önümüzdeki her geçen gün, sektörümüzde yenilikler katarak, müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyip, doğru kaliteyi doğru fiyata güvenilir bir şekilde sunmaktır.
Kaliteli hizmetin, kaliteli ürün kadar önemli olduğu fikrini benimsemiş Bebe Dünyam markamız, devam eden kurumsal hizmet anlayışı ile yoluna hızla devam etmektedir.

HEDEFİMİZ

Türkiye’nin En hesaplı ve Kaliteli Bebek Çocuk ve Anne ürünlerinin tedariğinde güvenilir olmaktır. Sermayemizle büyüme hedeflerimizi geliştirerek, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle bebek, çocuk ve anne mağazacılığı sektöründe öncü firma olarak anılmaktır. 

AMACIMIZ

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla, içimizde olan ve yeni katılımlarıyla  konusunda uzman çalışanların etkileyici hizmet kalitesi ile ihtiyaç duyulan her noktada müşterilerimizle buluşmaktır.